O firmie

Firma istnieje na rynku od 1995 roku. Początkowo zajmowaliśmy się niewielkimi remontami, głównie wśród zaznajomionych osób. Efekty były zadowalające i w taki sposób wypracowaliśmy sobie opinię solidnej firmy, do której zaczęli przybywać nowi klienci.

Oferujemy kompleksowe remontowanie oraz aranżowanie pomieszczeń biurowych, mieszkań, systemów biurowych i mieszkalnych. Specjalizujemy się w trudnych pracach, dokładnie planując swoje obowiązki. W naszej firmie nie pali się papierosów i nie pije się alkoholu co jest najważniejsze w czasie wykonywania inwestycji.Nasze wykonanie łączy wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne metody, co pozwala na zrealizowanie zleconej pracy na najwyższym poziomie. Kompleksowość naszej firmy oznacza, że zapewniamy pomoc na etapie projektowania wnętrza, fachowe doradztwo oraz zakup wszelkich materiałów budowlanych po najkorzystniejszych cenach. Współpracują z nami cztery rzetelne firmy ; " BELMEB " zaopatrująca nas w najwyższej klasy akcesoria meblowe,"ProForm" która zapewnia nam wysokiej jakości fronty do mebli kuchennych,blaty oraz korpusy " Para Paints" zapewniająca nam najlepsze jakościowo farby , tynki strukturalne oraz stiuki oraz "MERA" gdzie zaopatrujemy się we wszelkiego rodzaju materiały do wykańczania wnętrz. Specjalizacją naszej firmy są kuchnie, ich wyposażenie oraz aranżacja. Oferta obejmuje kuchnie na wymiar, zabudowę szaf oraz wnęk. Wnętrza aranżowane przez naszą firmę gwarantują wysoki standard, oraz zadowolenie zleceniodawców. Od początku 2014 roku zajmujemy się także wykonywaniem gładzi bezpyłowej typu "Multi-Finish" co pozwala nam na jeszcze szybsze wykonywanie inwestycji bez kurzu i brudu ,co zapewne ucieszy tych wszystkich którzy chcą wykonać gładzie w swoich domach bez szlifowania


Dane Firmy:
Firma MARECKI Marek Walczak
Krakowska 28/2
43-150 Bieruń

nip; 646-216-74-53
regon; 240921352
tel; 665077020

Terminowość

Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, rzetelnie i przede wszystkim terminowo. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twój remont skończymy na czas i według najwyższych standardów!

Kompleksowe usługi

Oferujemy kompleksowe remonty i usługi aranżacji wnętrz. Uczestniczymy w realizacjach od etapu projektowania aż po ostatnie prace wykończeniowe, co sprawia, że możemy wykonać Twój remont od A do Z.

Najwyższy standard

Remonty Marecki to nie tylko najlepsi fachowcy, to także najwyższa jakość materiałów. Korzystamy wyłącznie z produktów najlepszych firm. Co więcej oferujemy także zakup materiałów po atrakcyjnych cenach.