Referencje

Fantastyczna praca Pana Marka i jego pracowników. Kuchnia zrobiona w/g pomysłu Pana Marka sprawdza się znakomicie, jakość wykonania na najwyższym poziomie. Zastosowane materiały są bardzo dobrej jakości jak również wykończenie. Serdecznie polecam.

Mariola Kaiser, Lędziny

Gorąco polecam usługi tej Firmy. Jestem absolutnie zadowolony z przeprowadzonych prac w moim mieszkaniu. Solidna i uczciwa Firma. wzorowo wykonali remont kuchni. Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Adam Ł. Tychy

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kuchni wykonanej przez pana Marka.Jest ona wykonana z dużą starannością i dopracowana w najmniejszych detalach.Muszę przyznać że współpraca z panem Markiem układała się wręcz wzorowo.Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością.Dzięki swojej kreatywności i zdolnościami organizacyjnymi z powodzeniem pełnił powierzoną mu pracę.Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Firmę MARECKI do wykonywania prac remontowych i mebli kuchennych.

Aniela Klonowska , Lędziny

Terminowość

Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, rzetelnie i przede wszystkim terminowo. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twój remont skończymy na czas i według najwyższych standardów!

Kompleksowe usługi

Oferujemy kompleksowe remonty i usługi aranżacji wnętrz. Uczestniczymy w realizacjach od etapu projektowania aż po ostatnie prace wykończeniowe, co sprawia, że możemy wykonać Twój remont od A do Z.

Najwyższy standard

Remonty Marecki to nie tylko najlepsi fachowcy, to także najwyższa jakość materiałów. Korzystamy wyłącznie z produktów najlepszych firm. Co więcej oferujemy także zakup materiałów po atrakcyjnych cenach.