Przecierki i tynki strukturalne

Oferujemy profesjonalne wykonanie przecierki i tynku strukturalnego. W zależności od wymagań, możemy przedstawić koncepcje na wykonanie ściany, lub stworzyć wzór według projektu skomponowanego przez klientów. Przecierki i tynki strukturalne są prawdziwym narzędziem w temacie dekoracji wnętrza, przy czym gama kolorów i wzorów jest nieograniczona. Takie techniki zdobienia ścian nadają wnętrzu niepowtarzalnego, oraz nowoczesnego wyglądu.

Terminowość

Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, rzetelnie i przede wszystkim terminowo. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twój remont skończymy na czas i według najwyższych standardów!

Kompleksowe usługi

Oferujemy kompleksowe remonty i usługi aranżacji wnętrz. Uczestniczymy w realizacjach od etapu projektowania aż po ostatnie prace wykończeniowe, co sprawia, że możemy wykonać Twój remont od A do Z.

Najwyższy standard

Remonty Marecki to nie tylko najlepsi fachowcy, to także najwyższa jakość materiałów. Korzystamy wyłącznie z produktów najlepszych firm. Co więcej oferujemy także zakup materiałów po atrakcyjnych cenach.