Konstrukcje z płyt gipsowo-kartonowych wg projektów

Płyty gipsowo-kartonowe są dobrym materiałem  na wykonanie ścian działowych o nieregularnych kształtach, oraz nietypowych mebli  o oryginalnym wyglądzie. Płyty pozwalają na stworzenie nawet najbardziej niezwykłych i ekscentrycznych koncepcji. Główną zaletą takiej konstrukcji jest niższa cena, w porównaniu z  tradycyjnymi rozwiązaniami. Cechuje się tym że montaż jest szybki, a pomieszczenie w którym płyty gipsowo - kartonowe zostały zakładane może być użytkowane natychmiast po zamontowaniu.

Terminowość

Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, rzetelnie i przede wszystkim terminowo. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twój remont skończymy na czas i według najwyższych standardów!

Kompleksowe usługi

Oferujemy kompleksowe remonty i usługi aranżacji wnętrz. Uczestniczymy w realizacjach od etapu projektowania aż po ostatnie prace wykończeniowe, co sprawia, że możemy wykonać Twój remont od A do Z.

Najwyższy standard

Remonty Marecki to nie tylko najlepsi fachowcy, to także najwyższa jakość materiałów. Korzystamy wyłącznie z produktów najlepszych firm. Co więcej oferujemy także zakup materiałów po atrakcyjnych cenach.