Czyszczenie tapicerki

Oferujemy skuteczne metody czyszczenia tapicerki meblowej i samochodowej, dywanów i wykładzin oraz powierzchni szklanych. Usługa czyszczenia powierzchni szklanych wykonywana jest specjalnym narzędziem, posiadającym generator pary, dzięki czemu można usunąć nawet najcięższe zabrudzenia. 

Usługa czyszczenia tapicerki i innych włókien wykonywana jest za pomocą specjalnego odkurzacza, posiadającego głowicę piorącą, która rozpyla roztwór środka czyszczącego pod odpowiednim ciśnieniem. Odkurzacz płucze, a następnie odsysa wodę wraz z brudem i zanieczyszczeniami, sprawiając że struktura włókna staje się puszysta oraz posiada świeży zapach. Powierzchnia, która była została poddana praniu, po zakończeniu usługi jest lekko wilgotna, czas jej całkowitego wyschnięcia wynosi około 4 godziny. 

 

 

Zalety usługi:

- Poprzez głęboką ingerencję w strukturę włókna zostają usunięte wszystkie zanieczyszczenia
- Naturalizuje grzyby, bakterie i roztocza
- Usuwa nawet najtrudniejsze plamy
- Skuteczne usunięcie przykrych zapachów takich jak dym tytoniowy bądź pleśń
- Struktura włókna staje się miększa
- Usługi skierowane są zarówno do firm jak i osób prywatnych. Gwarantujemy dogodne terminy realizacji.

Terminowość

Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, rzetelnie i przede wszystkim terminowo. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twój remont skończymy na czas i według najwyższych standardów!

Kompleksowe usługi

Oferujemy kompleksowe remonty i usługi aranżacji wnętrz. Uczestniczymy w realizacjach od etapu projektowania aż po ostatnie prace wykończeniowe, co sprawia, że możemy wykonać Twój remont od A do Z.

Najwyższy standard

Remonty Marecki to nie tylko najlepsi fachowcy, to także najwyższa jakość materiałów. Korzystamy wyłącznie z produktów najlepszych firm. Co więcej oferujemy także zakup materiałów po atrakcyjnych cenach.