Stiuki

Polecamy stiuk jako profesjonalną masę używaną w celach dekoracyjnych, który jest zaliczany to tynków szlachetnych. Wilgotny stiuk łatwo poddaje się formowaniu, oraz farbowaniu na różne kolory. W zależności od państwa wymagań, oraz rodzaju koncepcji można go modelować ręcznie lub odlewać w różnych formach. Charakteryzuje się tym że szybko twardnieje. Stiuk może imitować znacznie droższy od niego marmur. Pasuje doskonale do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza.

Terminowość

Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, rzetelnie i przede wszystkim terminowo. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twój remont skończymy na czas i według najwyższych standardów!

Kompleksowe usługi

Oferujemy kompleksowe remonty i usługi aranżacji wnętrz. Uczestniczymy w realizacjach od etapu projektowania aż po ostatnie prace wykończeniowe, co sprawia, że możemy wykonać Twój remont od A do Z.

Najwyższy standard

Remonty Marecki to nie tylko najlepsi fachowcy, to także najwyższa jakość materiałów. Korzystamy wyłącznie z produktów najlepszych firm. Co więcej oferujemy także zakup materiałów po atrakcyjnych cenach.